علیرضا مهران در نقش آیت‌الله خامنه‌ای‌ و سیدجواد هاشمی دوباره در نقش شهید رجایی

 

 

علیرضا مهران در نقش آیت‌الله خامنه‌ای‌ و سیدجواد هاشمی دوباره در نقش شهید رجایی بخشی از سریال “راز ناتمام” بیرون آمده است؛ شخصیت‌های تأثیرگذار انقلابی در این فیلم به چشم می‌خورند. علیرضا مهران در نقش رهبر انقلاب و سیدجواد هاشمی دوباره در نقش شهید رجایی حضور دارند.

 

 

علیرضا مهران در نقش آیت‌الله خامنه‌ای‌ و سیدجواد هاشمی دوباره در نقش شهید رجایی
بخشی از سریال “راز ناتمام” بیرون آمده است؛ شخصیت‌های تأثیرگذار انقلابی در این فیلم به چشم می‌خورند. علیرضا مهران در نقش رهبر انقلاب و سیدجواد هاشمی دوباره در نقش شهید رجایی حضور دارند.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سریال تلویزیونی “راز ناتمام” که به زندگی شهید باهنر می‌پردازد، به روزهای پایانی فیلمبرداری‌اش نزدیک شده است و گروه این روزها در لوکیشنی واقع در الهیه مشغول تصویربرداری سکانس‌های مربوط به زمان حال این پروژه تلویزیونی‌اند. بخش‌های مربوط به دهه پنجاه و شصت داستان به‌طور کامل تصویربرداری شده است و قرار است سکانس‌های پایانی مجموعه نیز در کشور ارمنستان مقابل دوربین برود.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی تصویربرداری، گروه تولید از اولین تیزر این سریال رونمایی کردند. ساخت این تیزر به‌عهده حامد بردبار بوده است. نگاهی به این تیزر، ضعفِ در گریم برخی از شخصیت‌های پرداخت‌شده به چشم می‌خورد و حالا باید دید بازیگران این سریال که برخی پیش از آن در پروژه‌های دیگری همین شخصیت را ایفا کرده‌اند چطور از پَسِ موقعیت‌های نمایشی “راز ناتمام” به‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدامین امانی برآمده‌اند.

 

در اولین خبرهایی که از این سریال رسانه‌ای شد، اعلام کردند که قرار است در این سریال به زندگی شهید باهنر از تولد تا شهادت وی توسط سازمان مجاهدین خلق پرداخته شود. در این سریال مسئولیت‌های وی در مجلس شورای اسلامی، تبلیغ دین و نیز سخنرانی و زندانی شدن‌های شهید باهنر نمایش داده می‌شود،
شخصیتی که به‌عنوان وزیر آموزش و پرورش و نخست‌وزیر کشور بوده است اما کار فاخری درباره ایشان تولید نشده است اما تلویزیون تصمیم گرفت با گروهی کاربلد به‌سراغ تحقیق و پژوهش و نگارش فیلمنامه و در نهایت تولید این سریال تلویزیونی برود، لوکیشن‌هایی که در تهران و خارج از کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *