صندلی-مسافرتی

ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب

ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب، همه ما انسان‌ ها هنگام مسافرت به این فکر هستیم که از سفرمان لذت ببریم و خاطرات به‌ یاد ماندنی را برای خودمان رقم بزنیم.

لذت بردن از سفر و ایجاد لحظات شاد و مسرت‌ بخش مستلزم در نظر گرفتن جوانب بسیاری است.
از آن جمله می‌ توان به تامین وسایل و لوازم مورد نیاز مسافرت مانند زیرانداز، چادرهای مسافرتی و غیره اشاره کرد.

چرا در مسافرت ها باید از صندلی های مسافرتی استفاده کنیم؟

صندلی‌ های مسافرتی از جمله لوازم ضروری و کاربردی برای مسافرت‌ ها و پیک‌ نیک ها هستند که افراد بسیار زیادی از آن‌ ها استفاده می‌ کنند.

این صندلی‌ های کاربردی به‌ علت داشتن حجم و وزن کم و جا به جایی آسان مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته‌ اند.

شما می توانید از صندلی‌ های مسافرتی که در طرح‌ ها و مدل‌ های مختلف ساخته می‌ شود، در موارد و جاهای مختلفی استفاده و سفر خوبی را تجربه کنید.

ما در این مقاله می‌ خواهیم کاربردهای یک صندلی مسافرتی خوب، موارد استفاده و ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب را برای شما بیان کنیم. پس این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

صندلی-مسافرتی

ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب

یک صندلی مسافرتی خوب، صندلی است که ویژگی‌ های قابل‌ توجهی داشته باشد و بتواند راحتی مصرف‌ کننده را به‌ همراه داشته باشد. در زیر به برخی از ویژگی‌ های مهم و خوب یک صندلی راحتی اشاره می‌ کنیم.

۱. وزن پایین

از جمله ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب می‌ توان به وزن کم آن اشاره کرد. صندلی‌ های مسافرتی به‌ علت وزن کم‌ شان به‌ راحتی قابل جا به‌ جایی هستند.

از آن جایی‌ که ممکن است در طول سفر و مدت طولانی این صندلی‌ ها را حمل کنید، پس وزن پایین آن‌ ها بسیار حائز اهمیت است. به‌ طوری‌ که در ساخت آن‌ ها نیز، اولویت ساخت با مواد اولیه‌ ای است که سبک هستند، وزن کمی دارند و در عین‌ حال آستانه تحمل آن‌ ها بالاست.

صندلی-مسافرتی-وزن-کم

۲. کم‌ حجم بودن

یکی دیگر از ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب، حجم آن است. صندلی‌ های مسافرتی در هر دو حالت یعنی باز بودن یا بسته بودن باید فضای کمی را بگیرند.

به‌ ویژه هنگامی‌ که آن‌ ها را تا می‌ کنید،باید فضای کمی را اشغال کنند تا قابل‌ استفاده در مکان‌ هایی مانند صندوق عقب ماشین یا کوله‌ پشتی‌ ها باشند.

صندلی-مسافرتی-حجم-کم

۳. راحتی

سومین ویژگی از ویژگی های یک صندلی مسافرتی خوب، راحتی آن است. چون این صندلی‌ ها معمولاً در مسافرت و بعد از فعالیت‌ هایی مانند ورزش کردن، پیاده‌ روی و بازی‌ های مختلف استفاده می‌ شوند.

پس راحتی آن‌ ها بسیار مهم است. پس در هنگام تهیه حتما به این ویژگی دقت کنید. صندلی‌ های جدید دارای پشتی هستند که راحتی آن‌ ها را افزایش می‌ دهد.

صندلی-مسافرتی-زاحت

۴. دوام

چهارمین ویژگی از ویژگی‌ های خوب یک صندلی راحتی دوام آن در برابر تغییرات جوی و آب‌ و هوایی می‌ باشد.

البته در بیش تر صندلی‌ های مسافرتی از متریال‌ های با کیفیت برای این نوع صندلی‌ ها استفاده شده‌ است؛ مثلاً از فلزات ضد زنگ مانند آلومینیوم و پارچه‌ های برزنتی.

 

صندلی-مسافرتی-بادوام

۵. تحمل وزن بالا

یکی از ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب این است که در حین سبک بودن و کم‌ وزنی، بتواند تحمل وزن بالا را داشته باشد.

در تولید صندلی‌ ها معمولاً از آلیاژهای مثل چوب، فلز و پلاستیک‌ های فشرده استفاده می‌ کنند که علاوه‌ بر وزن کم، قدرت تحمل بالایی دارند.

صندلی-مسافرتی-مستحکم

۶. قابلیت حمل‌ و نقل آسان

از دیگر ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب، قابلیت حمل‌ و نقل آسان آن است. یعنی شما باید به‌ راحتی بتوانید آن را حمل کنید که البته بسیاری از صندلی‌ های تاشو تولید جدید، این ویژگی را دارند.

به‌ طوری‌ که به‌ راحتی داخل کیف، کوله‌ پشتی یا صندلی صندوق عقب اتومبیل جای می‌ گیرند.

صندلی-مسافرتی-راحت

۷. مقرون‌ به صرفه بودن

یکی دیگر از ویژگی‌ های یک صندلی مسافرتی خوب، مقرون‌ به‌ صرفه بودن و قیمت پایین است.

یعنی شما در عین‌ حال این‌ که جنس با کیفیت و خوبی تهیه می‌ کنید، برای تان مقرون‌ به‌ صرفه هم باشد و مجبور به پرداخت هزینه بالا بابت آن نشوید.

انواع صندلی تاشو مسافرتی و خرید آن

بهترین مکان های ایران برای سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *